575

Serwis jest dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych
i zalogowanych użytkowników, poprzez Lobby Saloonu Gier.
Jeżeli nie zainstalowałeś jeszcze naszego oprogramowania,
pobierz je tutaj i zarejestruj się.

Serwis Casino.pl - Salon Gier rozrywkowych (wraz z pochodnymi serwisami partnerskimi) dostępny jest wyłącznie poprzez specjalną aplikację Użytkownika, poza publiczną siecią Intenet i tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych Użytkowników.

Miejscem świadczenia usługi dostępu do Serwisu są serwery komputerowe, których właścicielem jest Netinus Ltd, zlokalizowane w Londynie, Anglia. Prowadzenie Serwisu jest legalne co do treści, formy i sposobu dostępu oraz nie narusza prawa obowiązującego w Anglii.

Serwis służy tylko i wyłącznie zabawie oraz rozrywce. Aby uczestniczyć w rozrywce nie jest konieczne ponoszenie jakiejkolwiek opłaty wstępnej. Na Serwisie nie ma żadnej możliwości uzyskania wygranych pieniężnych lub rzeczowych na jakimkolwiek etapie uczestnictwa/korzystania z Serwisu. Wirtualna gotówka ($) przypisana do Nicka używanego przez Gracza, uzyskana przez tego Gracza nieodpłatnie przy rejestracji czy też ewentualnie poprzez zakup płatnej opcji dostępu do Serwisu (platformy usługowej), z bezzwrotnych kredytów lub bonusów bądź też z transferów oraz z samych gier rozrywkowych, służy wyłącznie jako środek umożliwiający ranking Gracza na Serwisie, pozostaje cały czas wyłączną własnością Netinus Ltd z siedzibą w Londynie jako Właściciela i Organizatora Serwisu, nie podlega zwrotnej wymianie/zamianie w jakiejkolwiek formie na środki płatnicze i może być używana tylko i wyłącznie na Serwisie.

Przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera!

Gry stworzone zupełnie od podstaw, według naszego autorskiego pomysłu. Wielu z naszych gier nie ma w żadnym
innym serwisie. Wejdź do nas i poczuj unikalny klimat na rozbudowanych czatach gier,
tworzony przez Graczy. Dowiedz się więcej...

© 2016 Netinus Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone